Kukës | Automjete | Makina | Lancia | Dedra

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


15 Tet 10:40 ,

Okazion lancia dedra benzin gaz 500 milek me letra

500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 13:54 ,

Shitet Lancia Debra 1.6 nafte

800 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 11:36 ,

Lancia Dedra dizel

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 16:37 ,

Lancia Dedra dizel

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 15:12 ,

Lancia Dedra

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 11:55 ,

Lancia Dedra dizel

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 16:36 ,

okazion

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 15:47 ,

700 euro e padiskutueshme

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 10:26 ,

okazion

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 18:59 ,

Lancia Dedra dizel

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim