Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lancia | Dedra

12 Nën 13:54 ,

Shitet Lancia Debra 1.6 nafte

800 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 11:36 ,

Lancia Dedra dizel

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 16:37 ,

Lancia Dedra dizel

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 15:12 ,

Lancia Dedra

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Jan 11:55 ,

Lancia Dedra dizel

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 16:36 ,

okazion

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 15:47 ,

700 euro e padiskutueshme

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 10:26 ,

okazion

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 18:59 ,

Lancia Dedra dizel

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 11:48 ,

Lancia Dedra dizel

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 19:56 ,

Lancia debra ne gjendje shum te mir

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 15:18 ,

lancia dedra 1.9 nafte viti 98

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 16:40 ,

Laca

500 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 18:20 ,

L'anca Fedra 1.9 naft

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 10:42 ,

Lancia dedra

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 19:48 ,

Lancia Dedra vit 2003 naft xhama elektronic

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 19:29 ,

lancia dedra

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 10:16 ,

Shitet Lancia dedra 1.9 nafte

160 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 18:07 ,

Lancia Dedra dizel -95

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 12:26 ,

Lancia Dedra 1997

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Jan 21:45 ,

Lancia dedra 1.6 benzine

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim