Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lancia | Beta

10 Qer 07:05 ,

Lancia

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 14:16 ,

Shitet Makine Lancia

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Gush 20:53 ,

shitet lanci

1 100 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Gush 15:32 ,

Shitet Makina

1 100 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Dhj 09:45 ,

Makina eshte ne gjendje shum te mir me dogan te p

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Dhj 15:36 ,

Lance benzin okazion

1 600 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 14:48 ,

Okazion lancia Letra sapo pag....per nje vit..

1 100 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 09:56 ,

Lancia benzin 2003

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Shk 10:16 ,

Lancia Beta 1.6 benzin gas

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim