Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lamborghini

Dje 20:57 Dyqani ,

Lamborgihini Huracan 2019

235 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Tet 10:24 Dyqani ,

Lamborgini Gallardo 5.0 Benzin LIMITED EDITION

87 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Maj 14:15 ,

Lamborghini Gallardo ��

65 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Maj 12:37 ,

Krevat per femi�� te rinje

220 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 23:23 ,

Shitet okazjonnnn

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 18:47 ,

Pirun ngrites 3 tonsh shite 3.5 miljon

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
20 Jan 19:04 ,

Bashkim

155 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 18:27 ,

Kama

3 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Dhj 15:41 ,

Iveko frigorifer

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 00:07 ,

Lamborghini Gallardo

81 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Nën 20:14 ,

Gjenerator, Iveco, John Deere perkins

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 21:42 ,

Bremach

5 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 12:27 ,

Karikus samsungu��

100 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 21:23 ,

Lamborghini

8 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Sht 19:20 ,

Lamborghini Gallardo

65 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Gush 21:39 ,

Lamborghini Gallardo

75 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Shk 02:50 ,

Lamborghini Aventador SV U shit flm Merrjep

1 000 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Nën 20:25 ,

Lamborghini

193 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999


Në fillim