Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lamborghini | Huracán

Dje 20:57 Dyqani ,

Lamborgihini Huracan 2019

235 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Dhj 15:41 ,

Iveko frigorifer

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 20:14 ,

Gjenerator, Iveco, John Deere perkins

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 20:25 ,

Lamborghini

193 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim