Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lamborghini | Gallardo

Dje 13:58 Dyqani ,

Lamborgini Gallardo 5.0 Benzin LIMITED EDITION

87 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Maj 14:15 ,

Lamborghini Gallardo ��

65 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
30 Nën 00:07 ,

Lamborghini Gallardo

81 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 19:20 ,

Lamborghini Gallardo

65 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Gush 21:39 ,

Lamborghini Gallardo

75 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim