Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Lada | Model tjetër

24 Sht 15:33 ,

Lada

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 14:16 ,

Lada

5 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim