Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | pro_cee´d

22 Dhj 17:25 ,

KIA PRO CEED

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 12:04 ,

Kia proceed

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim