Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | cee´d

Sot 17:24 Dyqani ,

Kia Ceed sw 1.6 crdi viti 2010

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 09:31 Dyqani ,

AUTO INGROSSO ����

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim