Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | cee´d

Sot 08:29 ,

Kia ceed 2008 gas benzin

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:36 Dyqani ,

Kia Ceed 1.6 crdi viti 2010

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:35 Dyqani ,

Kia Ceed sw 1.6 crdi viti 2010

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Jan 15:12 ,

KIA CEED OKAZION 1.6 NAFTE 2007

3 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Jan 14:57 ,

Kia cee'd 1.6 CRDi Bus.GT-Line

6 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Jan 14:13 ,

Kia Ceed 2007 Okazion

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 07:48 ,

PJES KEMBIMI PER KIA CEED 1.6 CRDI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Dhj 13:09 ,

Okazion

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 14:16 ,

Kia cee’d

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Nën 16:57 ,

KIA Ceed për pjesë këmbimi

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999


Në fillim