Kurbin | Automjete | Makina | Kia | cee´d

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 19:47 ,

Kia Ceed 1.6 Benzin/Gaz 2009 Zvicra

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:57 ,

KIA Ceed për pjesë këmbimi

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 12:32 ,

KIA Cee'd 1.6 Automatike dorë e parë.

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Nën 23:13 ,

Shitet Kia Ceed. Super gjendje

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Nën 00:04 Dyqani ,

U SHIT Kia Ceed sw 1.6 crdi viti 2010

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Nën 15:12
Linku:
,

KIA CEED OKAZION 1.6 NAFTE 2007

3 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Nën 08:22 ,

OKAZION KIA CEED 1.6 DIESEL AUTOMAT

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Nën 08:23 ,

PJES KEMBIMI PER KIA CEED 1.6 CRDI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Tet 12:09 ,

kia ceed okazion

3 149 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Tet 09:44 ,

shitet Kia ceed e porsa ardhe nga gjermania

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim