Kukës | Automjete | Makina | Kia | Venga

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 10:27 ,

Shitet Kia Venga

5 200 EUR Çmimi me zbritje

18 Tet 12:47 ,

Kia Venga

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Korr 13:42 ,

Shitet

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Qer 10:12 ,

Kia Venga

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 11:16 ,

SUPER OFERTE,Shitet Kia Venga 1.4 CRDI 90 CV

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Qer 18:57 ,

Okazion!!!

7 000 LEK

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Qer 11:59 ,

Kia venga

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Qer 21:27 ,

shitet Kia Venga

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 22:57 ,

SUPER OFERTE- Kia Venga 1.4 CRDi 90CV Active

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
01 Mar 12:53 Dyqani ,

U shit Kia Venga 1.4 crdi viti 2010

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim