Delvinë | Automjete | Makina | Kia | Sportage

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 11:50 Dyqani ,

KIA SPORTAGE, VITI 2009, MANUALE, 2.0 BENZINE+GAZ

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:49
Linku:
Dyqani ,

KIA SPORTAGE, VITI 2010, MANUALE, 2.0 BENZINE+GAZ

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:48 Dyqani ,

KIA SPORTAGE, 2010, MANUALE,4X4, 2.0 BENZINE+GAZ

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:00 ,

KIA SPORTAGE VITI 2018

16 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 07:15 ,

Kia spotage 2900 euro

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 01:50 ,

Kia Sportage diesel

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 ,

Shitet & Nderrohet 2015

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 13:14 ,

Shitet kia 4x4

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:13 ,

Shitet Kia 4x4

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 16:13 ,

Kia Sportage

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim