Kurbin | Automjete | Makina | Kia | Sorento

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 20:39 Dyqani ,

Kia Sorento nafte 2.5 Automatike letra te paguara

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:54 ,

Kia Sorento EX 4x4

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:26 ,

kia sorento 2.0 nafte automat

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:32 ,

Shitet KIA Sorento 2.5 Naftë, dorë e parë

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:13 ,

KIA SORENTO NAFTE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:59 ,

KIA SORENTO V.2010 AUTOMAT 6+1 VENDE SUPER OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 20:00 ,

Kia sorento automat

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim