Delvinë | Automjete | Makina | Kia | Sorento

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 16:49 ,

kia sorento 4x4 2004 2.5 nafte automat me letra

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:47 ,

KIA SORENTO AUTOMATIKE NAFTE

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:25 ,

KIA Sorento EX

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:50 ,

Kia sorento dizel

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:03 ,

KIA SORENTO NAFTE

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 23:45 ,

Kia Sorento 4x4. MOTORI 2.5 NAFTE

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 17:16 ,

KIA SORENTO VITI 2011 AUTOMATIKE ... OKAZION

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 17:10 ,

Okazion Kia Sorento 2007 Automatike

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 15:19 ,

��SHITET��

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 12:48 ,

kia sorento 2.5 naft automat

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim