Pogradec | Automjete | Makina | Kia | Sephia | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


17 Qer 14:49 Makina , Fier

Kia Sephia 1.4 benzine Cmimi 1200 i diskutushem

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Korr 18:34 Makina , Tiranë

Kia

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Korr 14:43 Makina , Tiranë

Kia

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Korr 23:37 Makina , Fier

Kia sephia 1.5 cc benzine 1200

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Maj 13:58 Makina , Tiranë

KIA Sephia

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Maj 00:57 Makina , Tiranë

Kia sephia

1 000 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 11:49 Makina , Elbasan

Letrat jan deri ne tetor te 2017

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 18:14 Makina , Elbasan

Ne gjenje te mir teknike edhe konomike

800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 12:54 Makina , Elbasan

1.6

11 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 19:51 Makina , Tiranë

Kia sephia 1.6 benzin

940 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim