Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | Rocsta

22 Qer 11:46 ,

KIA ROCSTA Asia 1.6 Naft 4X4

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Qer 14:15 ,

Shitet xhpi

1 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Qer 00:15 ,

Shitet xhipi 4x4

1 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim