Kurbin | Automjete | Makina | Kia | Rio

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 19:10 Dyqani ,

KIA RIO/AUTOMAT/1.5 NAFTE/2008>>>OKAZION>>>

3 790 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:12 ,

Kia Rio , Automat , 2019 ,,,, 0km ,,,, Okazion !!!

8 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 08:23 ,

Kia Rio.

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 15:35 ,

Kia Rio 1.5 nafte, 2009, Manual, Klima, 114000km

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Sht 09:11 ,

Kia Rio dizel

1 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 21:31 ,

OKAZIONNN Kia Rio benzin gaz

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Qer 23:33 ,

Shes KIA RIO URGJENT!!!!

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Maj 14:21 ,

Kia Rio , me 0 km , 1.6 automat , 2018 !!!!!

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 10:25 ,

Shes

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Mar 14:31 ,

Shitet Kia Rio Viti 2004

2 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim