Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | Pride

27 Sht 11:52 ,

kia 1.3 benzin

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim