Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | Pregio

Sot 08:57 ,

Kia Picanto -06

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim