Sarandë | Automjete | Makina | Kia | Picanto | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 10:48 Shitorja Makina , Durrës

Kia Picanto 1.1 Nafte

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:31 Makina , Shkodër

Kia Picanto

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:40 Makina , Tiranë

Kia Picanto benzine 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Nën 22:29 Makina , Pogradec

KIA PICANTO 1.2-nafte

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Nën 16:17 Makina , Elbasan

Kia Picanto viti 2007, 80,000 km, 1000 cc benzine

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Tet 08:17 Makina , Fier

Kia Picanto Benzin/Gaz 1.1

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Tet 14:57 Makina , Tiranë

Shitet Kia Piccanto 2000 eur i diskutueshem

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Tet 12:53 Makina , Tiranë

Kia Picanto 1.1

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Sht 21:49 Makina , Vlorë

Shitet Kia Picanto e vitit 2006

2 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim