Kurbin | Automjete | Makina | Kia | Picanto

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 23:00 ,

Kia Picanto 1.1 cc 2007 87000 km

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 20:57 ,

Kia pikanto

1 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:57 ,

Kia Picanto 2006 114 mije km origjinale!!!!!

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Nën 10:17 ,

Kia Picanto

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Nën 23:37 ,

Kia picanto okazion

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Nën 19:57 ,

Kia Picanto

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Nën 02:55 ,

Shitet Picanto Benzin Gaz

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 17:38 ,

Kia picanto viti 2005 manual.

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Tet 19:56 ,

SHITET Kia Picanto 2014 Cmimi 6700€

6 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Tet 10:10 ,

Shitet Kia Picanto

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim