Berat | Automjete | Makina | Kia | Picanto | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 20:02 Makina , Tiranë

Kia Picanto benzine 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:10 Makina , Pogradec

KIA PICANTO-1.2 Nafte -2007-MANUAL- Nga GJERMANIA

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:38 Makina , Shkodër

Kia Picanto

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:00 Shitorja Makina , Durrës

Kia Picanto 1.1 Nafte

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:12 Makina , Tiranë

KIA PICANTO KAMBJO AUTOMATIKE OKAZION 1400€

1 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Tet 12:53 Makina , Tiranë

Kia Picanto 1.1

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 10:51 Makina , Fier

Kia Picanto Benzin/Gaz 1.1

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
25 Sht 21:49 Makina , Vlorë

Shitet Kia Picanto e vitit 2006

2 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
09 Sht 13:51 Makina , Kavajë

Kia pikanto

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim