Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | Optima

04 Qer 17:00 ,

Kia Optima 2016

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Maj 22:31 ,

Super Okazion Kia 2.0 Vetem Gaz 2016-2017

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Pri 10:56 ,

KiA K5 2014 2,0 Gaz Automat

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Nën 09:37 ,

Kia optima hibrid

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Dhj 09:26 ,

Kia Optima (Vetem Gaz) (K5)

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Pri 10:37 ,

Kia 2005

300 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim