Sarandë | Automjete | Makina | Kia | Model tjetër | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


15 Nën 22:24 Makina , Tiranë

Kia k3 2016 super Okazione

5 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 12:45 Makina , Tiranë

Shitet Kia Mohave

16 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 11:19 Makina , Tiranë

Shitet kamioncine KIA

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 20:57 Makina , Tiranë

Okazion

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Tet 18:07 Makina , Elbasan

KIA DELTA 1.4 benzin 12mije km

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Tet 13:45 Makina , Kavajë

Kamioncin

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Gush 20:55 Makina , Vlorë

KYRON SANGYONG VITI 2006 MOTORR 2.0NAFTE 4X4

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 18:08 Makina , Shkodër

Shitet ose ndrrohet fouristrada Kia 4X4

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 21:02 Makina , Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 17:35 Makina , Tiranë

Kia super ekonomike

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim