Bulqizë | Automjete | Makina | Kia | Model tjetër

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 11:07 ,

���� Kia Ceed ���� 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 02:10 ,

Okazion ! Kia viti 2005

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 18:22 ,

KIA STONIC

15 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Maj 19:38 ,

Shitet per pjes

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 12:49 ,

Shitet dumdum shefeng i 2006

420 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 09:20 ,

Shitet Kia

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 20:24 ,

KIA CARNIVAL 2015

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Shk 23:32 ,

KIA DELTA 1.4 benzin 12mije km

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Tet 20:57 ,

Okazion

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Tet 13:45 ,

Kamioncin

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim