Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | Mini

09 Mar 19:01 ,

Kia Mini dizel

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 17:34 ,

Kama

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Në fillim