Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | Mentor

22 Dhj 00:36 ,

Kia sportage 2000 4x4

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 19:38 ,

Shesim

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim