Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | K2700

28 Qer 17:34 ,

U SHIT FLM ��

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Pri 14:46 ,

KIA K7 2011 GAS FABRIKE

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Jan 13:34 ,

Okazion 2007 kia kamioncine

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 11:36 ,

shitet kia motors

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 15:10 ,

Kia Sorento 3.5 benzine gaz

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Tet 16:43 ,

Foristrad

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Gush 19:08 ,

shiftet kamiocine .

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim