Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | K2500

12 Pri 20:35 ,

Super okazion!Shitet kamioncine 5+1

252 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 14:42 ,

Shitet makina

22 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 21:54 ,

Kia

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Korr 21:48 ,

Kia motorr 2.5 naft

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 19:24 ,

Kia

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim