Lezhë | Automjete | Makina | Kia | Joice

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


07 Pri 14:50 ,

Kia joice 2.0i +gaz 6+1

280 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 15:21 ,

Kia Joice -03

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 10:34 ,

Kia Joice -03

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim