Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Kia | Clarus

26 Shk 18:15 ,

Supere makine

5 200 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Nën 16:02 ,

Kia Clarus

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Pri 11:57 ,

Shea kia

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Jan 22:38 ,

Kia Clarus benzin/gaz -00

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim