Berat | Automjete | Makina | Kia | Cerato | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


07 Tet 13:14 Makina , Tiranë

KIA Cerato 1,6 Naftë

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
11 Sht 15:49 Makina , Durrës

Kia ceed 1.4 benzin /Gaz

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 06:50 Makina , Tiranë

Kia cerato 1.6 nafte. Viti 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 22:38 Makina , Tiranë

Kia 1.6 nafte. Viti 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Mar 20:47 Makina , Tiranë

Kia Cerato 2006 1.6 Nafte

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Shk 21:00 Makina , Tiranë

Kia Cerato..90 000 KILOMETRA

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Jan 00:51 Makina , Kavajë

KIA CERATO 1.5 CRDI NAFT 2005 149000 KM

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Pri 17:55 Makina , Tiranë

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim