Delvinë | Automjete | Makina | Kia | Carnival

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Sot 15:57 ,

Kia Carnival 2.9 turbo (per pjese)

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:23 ,

Kia Karnival 2.9 nafte vitit 2005

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 08:13 ,

Kia carnival 2.9 nafte vitit 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 08:17 ,

Kia Carvinal, Naft 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 14:33 ,

Kia carnival

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 11:56 ,

SHITET/NDRROHET KIA 2.9 NAFT 6+1

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Pri 14:15 ,

Shitet makina

25 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 16:00 ,

Shitet Kia Carnival

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 10:40 ,

Shitet/Ndrrohet kia carinval 2.9 crdi 6+1 automat

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 19:32 ,

Kia carnival 2.9 nafte vitit 2005

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim