Sarandë | Automjete | Makina | Kia | Carens | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 08:21 Makina , Lezhë

Kia carens

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:26 Makina , Tiranë

Kia Carens 2.0 Nafte Automat ����

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Nën 10:15 Makina , Tiranë

Kia Carens 2.0 Naftë Automatike - si e Re!

14 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 17:34 Makina , Kurbin

KIA CARENS 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Tet 15:45 Makina , Shkodër

Kia Carens 1.8

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Maj 17:57 Makina , Tiranë

Shitet

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 19:20 Makina , Durrës

SHITET " KIA CARENS " 2900 EURO I DISKUTUESHEM

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Mar 19:07 Makina , Tiranë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 15:52 Makina , Tiranë

Shitet Kia Carens ne gjendje shume te mire

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Tet 16:36 Makina , Tiranë

KIA CARENS

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim