Kavajë | Automjete | Makina | Kia | Carens

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


30 Qer 09:06 ,

Kia Carens 2.0 Naftë Automatike - si e Re!

15 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 12:50 ,

Kia carens

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 17:21 ,

. . . Faqe instagrami ✴ @autobox.al ✴ 27.2K . . .

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 23:26 ,

Shitet

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 12:03 ,

Shitet KIA carens

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Jan 20:09 ,

Ka carens

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 19:12 ,

Makin

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Nën 11:26 ,

Kia Carens 2.0 Nafte Automat ����

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Nën 17:34 ,

KIA CARENS 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Tet 15:45 ,

Kia Carens 1.8

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Në fillim