Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | KTM

X-BOW , 5
06 Mar 16:29 ,

Piago porter

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Mar 22:01 ,

Shitet Kamjocin kama

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Shk 19:08 ,

Shitet

132 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 17:24 ,

Shitet kamioncina gjendja shum e mir

1 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 10:40 ,

Shitet

3 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Sht 11:35 ,

Okazion! Kama viti 2010 cmimi 4000€

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Korr 13:42 ,

Okazionn!! Kama viti 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Qer 12:57 ,

Okazionn!! Kama viti 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Mar 16:18 ,

MOTORR 4 GOMA KYMCO MAXER 2009 AUTOMAT

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim