Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | KTM | X-BOW

28 Shk 19:08 ,

Shitet

132 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 17:24 ,

Shitet kamioncina gjendja shum e mir

1 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Sht 11:35 ,

Okazion! Kama viti 2010 cmimi 4000€

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Gush 14:15 ,

Kama 2008

3 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Jan 16:17 ,

shes kama

400 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim