Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Königsegg

CCR , 5
20 Maj 16:28 ,

Shitet kamioncina super gjendje letart per nje vit

3 300 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Maj 18:41 ,

Rimorkje Kamioni Kassbohrer

1 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 02:31 ,

Ziz Kinez

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 18:40 ,

Rimorke kamioni Kassbohrer

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 15:00 ,

Königsegg Agera

1 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: > 500 000
06 Jan 08:38 ,

Shitet furgon 2000€

2 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Dhj 22:54 ,

Rimorkje kamioni Kassbohrer

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Sht 14:14 ,

Shitet betoniere

111 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Qer 12:35 ,

Shitet kamioncina kama

4 500 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Tet 17:33 ,

Domdum

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Qer 19:27 ,

kama

350 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Mar 18:44 ,

Shitet urgjent

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 16:18 ,

KAMIONCHIN

1 800 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 08:28 ,

SHITET KAMION MAN

5 500 LEK

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Tet 12:30 ,

Karrike

110 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 22:08 ,

vet shkarkus

3 500 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim