Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Jeep | Wagoneer

23 Jan 18:25 ,

Shitet Jeep Wrangler

14 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 22:26 ,

Shitet

33 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Mar 22:00 ,

Jeep viti 2009 4,0 benzin xhama te zeza fabrike

22 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Jan 19:35 ,

Shitet ose nderrohet .

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 13:56 ,

Jeep Wanoger

Viti: 60-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Pri 14:24 ,

me ndrime

14 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim