Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Jeep | Renegade

14 Pri 19:48 ,

Autoveture

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Pri 23:29 ,

JEEP RENEGADE 2015 AUTOMATIK 2.0 NAFTE NAVIGATOR

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Pri 17:23 ,

Jepp Renegat

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Mar 09:33 ,

OKAZION

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Shk 19:01 ,

jeep

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 01:02 ,

JEEP2.0BENZIN4PISTONA1999.4x4.SHITET.OKAZION7.800€

7 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Shk 12:14 ,

Shitet Jeep Renegade Benzine Gaz

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Dhj 18:13 ,

Shes

25 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Dhj 18:33 ,

Jeep Renegarde benzin

25 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim