Pogradec | Automjete | Makina | Jeep | Patriot | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 12:39 Makina , Tiranë

Jeep Patriot benzine/gas

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:42 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Patriot 2010 OKAZION!!

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 10:24 Makina , Peqin

Okazion Jeep 2.2 naft manula 2011 4×4

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Sht 11:05 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Patriot viti 2010 4×4 OKAZION !!!

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 13:34 Makina , Elbasan

Jeep Patriot 2.0 Nafte

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Sht 14:00 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Patriot viti 2010 4×4 OKAZION !!!

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 13:54 Makina , Elbasan

jeep patriot

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Korr 11:42 Makina , Elbasan

Jep patriot 2009 benzin 2.4

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Korr 19:26 Makina , Tiranë

Shitet jeep patriot 2.0 nafte

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 08:02 Makina , Dibër

Shitet

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim