Kavajë | Automjete | Makina | Jeep | Patriot

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Kontrolloni disa nga njoftimet më të reja


Dje 14:10 ,

Jeep Patriot 2.4 LPG

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:46 ,

Jeep Patriot

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Gush 13:50 ,

Jeep patriot 2.4 benzin

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Gush 16:59 ,

Jeep Patriot 2011

5 199 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Gush 18:28 ,

Jeep Patriot 2.4 Benzin 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Korr 20:16 ,

OKAZION Jeep Patriot

5 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 19:19 ,

Shitet Jeep Patriot 2010 2.0 tdf Turbo

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 12:13 ,

Shitet Jeep Patriot 4x4

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Shk 16:28 ,

Jeep Patriot Limited Edition 2007

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 13:34 ,

Jeep Patriot 2.0 Nafte

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim