Sarandë | Automjete | Makina | Jeep | Model tjetër | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 20:52 Makina , Devoll

Jeep Nissan Terano

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 15:50 Makina , Durrës

Jeep benzin -02

15 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Nën 22:02 Makina , Berat

Tuareg

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 04:53 Makina , Gjirokastër

Shitet xhip per antike

1 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 15:38 Makina , Vlorë

Jeep rubicon 2003

5 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Tet 13:02 Makina , Delvinë

Jeep Wrangler 2.5 TJ 1999 SPORT

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 18:21 Makina , Tiranë

Okazion! Shitet jeep 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Tet 12:49 Makina , Delvinë

Jeep Wrangler Sahara 3.6 V6, viti 2016

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Tet 19:33 Makina , Fier

Jeep

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 11:20 Makina , Tiranë

Jeep

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim