Sarandë | Automjete | Makina | Jeep | Compass | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 17:07 Makina , Elbasan

SHITET JEEP COMPASS BENZINE GAS AUTOMAT

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:51 Makina , Tiranë

Shitet

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:47 Makina , Tiranë

Jeep-Compass Touring-09

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:20 Makina , Durrës

jeep

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 14:29 Makina , Tiranë

JEEP

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Sht 19:36 Makina , Tiranë

Jeep compass

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 19:42 Makina , Tiranë

Okazion bezin gas 5000 euro

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 11:38 Makina , Tiranë

jeep

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Korr 19:14 Makina , Tiranë

Okazion viti 2007 gaz 5300 euro

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 12:20 Makina , Fier

Jeep Compass Limited 2.4L Benzin/Gaz lovato

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim