Pogradec | Automjete | Makina | Jeep | Compass | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha njoftimer në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Dje 20:18 Makina , Durrës

jeep

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:03 Makina , Elbasan

SHITET JEEP COMPASS BENZINE GAS AUTOMAT

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:53 Makina , Tiranë

Jeep-Compass Touring-09

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:53 Makina , Tiranë

Jeep Compass 2.0 CRD Limited Editon, Rallye, fulll

6 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Nën 17:52 Makina , Elbasan

Jeep Compass Limited 2.0 TDI Nafte, 2008, Baxha

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Nën 21:56 Makina , Vlorë

Jeep Compas 2.4 Benzin Gaz 2007

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Nën 18:10 Makina , Tiranë

Shitet

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 14:29 Makina , Tiranë

JEEP

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Sht 19:36 Makina , Tiranë

Jeep compass

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 19:42 Makina , Tiranë

Okazion bezin gas 5000 euro

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim