Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Jeep | CJ

18 Qer 22:05 ,

Shiten

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 14:00 ,

Shitet JEEP CJ5 1969

5 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 13:34 ,

Micubish pajero ne gjenje te mir

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Dhj 10:25 ,

Super gjendje

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Maj 13:49 ,

Jeep scrambler cj8 1976

1 200 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 18:25 ,

Nissan terrana 270 motorri

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 22:58 ,

Foristrad

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 13:37 ,

Jeep CJ

8 300 EUR

17 Pri 07:57 ,

Mahindra cj

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Nën 14:15 ,

Jeep CJ gaz -69

15 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 21:40 ,

Jeep CJ dizel -08

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Jan 11:34 ,

Jepp CJ -10

12 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim