Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Jaguar

Daimler , 9
F-Pace , 4
F-Type , 8
S-Type , 282
XE , 2
XF , 109
XJ , 47
E-Type , 7
XJ6 , 13
XJ8 , 5
XJS , 5
XKR , 2
X-Type , 331
Dje 10:08
Linku:
Dyqani ,

Jaguar S-Tybe R

270 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT- JAGUAR X-TYPE

510 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

10 Mar 09:49 ,

Shitet jaguar

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 15:20 ,

Shitet jaguar

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Mar 16:25 ,

Jaguar X-Type

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 13:48 ,

Shitet jaguar X type 2.2 nafte automat

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 19:08 ,

Jaguar S Type

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Shk 14:48 ,

Jaguar X-Type

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 20:37 ,

Jaguar XF

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 14:48 ,

Jaguar

15 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 20:08 ,

Jaguar x-type okazion

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Shk 15:33 ,

shitet jaguar 4x4 mundesi nderimi

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 21:20 ,

Jaguar S-type 3.0 Benzin -Gaz

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 20:13 ,

OKAZION Jaguar XJ 3.0 2011

20 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 12:15 ,

Jaguar

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 20:05 ,

X type

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 13:55 ,

Jaguar X Type 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 11:40 ,

Jaguar S 3000 benxin

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 19:52 ,

Jaguar xf

13 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 10:41 ,

Shitet jaguar X-Tyore 2.5 benzin/gaz

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 18:41 ,

Jaguar S-type 4.2

5 000 EUR

26 Jan 16:41 ,

Shitet jaguar

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 14:28 ,

shitet Jaguar

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 14:00 ,

Shitet Jaguar STR

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 23:44 ,

Jaguar S-Type dizel

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 18:49 ,

Jaguari xj

13 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 09:13 ,

Motorr dhe Kamio jaguari 2.7 nafte

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 09:13 ,

Motorr dhe Kamio jaguari 2.7 nafte

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 10:51 ,

Jaguar per pjes 2.7 nafte

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 13:08 ,

Jaguar x type

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 17:52 ,

jaguar

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Jan 18:31 ,

Okaziiiion, vetem 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Jan 23:42 ,

jaguar

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Jan 18:37 ,

jaguar

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Jan 10:48 ,

OKAZIONA!

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Jan 20:32 ,

okazion Jaguari FX super gjendej

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Dhj 09:24 ,

Jaguar X-type viti 2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 19:05 ,

Jaguar f pace SVR 5.0 550cv

85 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Dhj 11:25 ,

SHITET JAGUAR XF PRENIUM LUXURY 2.7 DIESEL

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 12:04 ,

Jaguar X-Type 2.0 Nafte Viti 2004 Cmimi 3200 Euro

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 21:21 ,

JAGUAR XF PRENIUM LUXURY

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 19:05 ,

Jaguar

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Dhj 17:12 ,

JAGUAR XF S

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 18:03 ,

jaguar s type 4.2 nderrohet +-

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 20:33 ,

CELES PER JAGUAR 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Dhj 16:35 ,

Jaguar x type i 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 20:13 ,

Jaguar 3.0 V6 2010 motor Range Rover

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 15:08 ,

I diskutushem

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 17:39 ,

Shitet Jaguar

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 15:20 ,

Jaguar XF dizel 2009

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 20:18 ,

Shitet jaguar S type

2 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 14:23 ,

jaguar s type 2005 3.0 benzin

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999


Në fillim