Tiranë | Automjete | Makina | Jaguar

Daimler , 2
F-Pace , 2
F-Type , 3
S-Type , 134
XE , 3
XF , 70
XJ , 34
E-Type , 4
XJ6 , 9
XJ8 , 1
XJS , 2
XKR , 2
X-Type , 183

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina , ose vendndodhje Tiranë , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Jaguar | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Shk 14:47
Linku:
Dyqani ,

Shitet URGJENT- JAGUAR X-TYPE

350 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:36
Linku:
,

Jaguar XF Sv8 Sport Luxury FULL options

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 16:55 ,

JAGUAR XF

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:07 ,

Shitet ose Nderrohet Jaguar XJ..2013.i sapo ardhur..

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:03 ,

Shitet Jaguar XJ..2013.i sapo ardhur..

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:17 Dyqani ,

Ne shitje Jaguar XE S 3.0 Benzine

21 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:58 ,

Jaguar XF 2.7 Bi-Turbo Luxury Edition FULL 2009

9 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:24 Dyqani ,

JAGUAR X-TYPE

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:40 ,

Jaguar X Type Okazion

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:49 ,

Jaguar S type 2.7

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:49 ,

Jaguar 2.2 Nafte mundsi ndrrimi

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:30 ,

Jaguar X-Type 2.2D Daimler Executive NDERROHET

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:43 Dyqani ,

Jaguar XF 3.0 Diezel viti 2011 Full Ekstra

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:52 ,

Jaguar Xj8 OKAZION

9 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 09:36
Linku:
,

Jaguar XF Sv8 Sport Luxury FULL options

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:08 ,

Jaguar

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
22 Shk 14:47 Dyqani ,

Shitet URGJENT- JAGUAR X-TYPE

350 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Shk 19:29 ,

Jaguar s type shitet nderrohet

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:23 Dyqani ,

Jaguar XJ6-3.2 Benzin-1991-MANUAL-LETRA SAPO PAGUA

15 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Shk 12:27 ,

Okaziooonnnn����������vetem per 5 dit

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Shk 07:56 ,

Jaguari Xtype 2.5 V6

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 11:27 ,

Jaguar XJ 5.0 Benzine ����

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 19:51 ,

Jaguar XF

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 16:37 ,

Jaguar XF

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 12:15 ,

Okazionnn-per.pak dit

1 260 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 15:58 ,

Jaguar S Type Automat benzin gaz

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 08:03 ,

Super mjet

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Jan 17:07 ,

Okazionnnn

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 17:35 ,

Jaguar XF viti 2012

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 17:25 ,

Jaguar XF 3.0 V6 Diesel Luxury

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Jan 05:32 ,

Jaguar XJ6 benzin sport.shitet me per pjes kembimi

Viti: 1998
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Jan 23:32 ,

Jaguar XF

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 12:39 ,

Jaguar X-Type 2.2D

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Jan 12:31 ,

Jaguar X-Type 2.2D

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 21:48 ,

Jaguar XF

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 02:02 ,

Jaguar X-Type 2.2D Executive

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 19:49 ,

JAGUAR S-TYPE

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 15:15 ,

��Okazion Jaguar XF Full Full,140mij km origjinalee

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Dhj 20:46 ,

jaguar xf

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Dhj 12:33 ,

Jaguar x type 200 naft

99 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 12:26 ,

Jaguar S-type 3200€

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 09:43 ,

Shitet Jaguar XJ

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 13:12 ,

Jaguar xf, super full, 51 000 km, okazion , nafte, 2017,

19 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
20 Dhj 11:52 ,

Shitet Jaguar per pjese kembimi

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Dhj 09:03 ,

Jaguar XJ 3.5 benzin gaz

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Dhj 18:38 ,

Jaguar S-Type Viti 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Dhj 11:37 ,

Jaguar ��

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 03:23 ,

Jaguar 2.2 Nafte 3700 euro

3 330 EUR Çmimi me zbritje

04 Dhj 15:30 ,

Jaguar X-Type

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Jaguar | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim