Lushnjë | Automjete | Makina | Jaguar

S-Type , 4
XF , 1
XJ , 6
XJS , 1
X-Type , 7
07 Gush 09:59 ,

Jaguar xf 3.0 benzin/gas

9 810 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 12:28 ,

Jaguar XJL

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Qer 22:50 ,

Jaguar xj

18 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Qer 22:01 ,

Jaguari

18 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Qer 21:03 ,

Jaguar XJ

18 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 20:28 ,

Jaguari xj 2.7 naft vit 2008 automat

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 15:21 ,

069 32 51 994

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Gush 16:57 ,

Jaguar S-Type benzin gaz

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 12:53 ,

Jaguar fundi 2003 benzin gaz super gjendje

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 17:37 ,

OKAZION!!! Jaguar X-Type 3.0 V6 Gas

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 11:01 ,

Jaguar XJ 3.0 Full Options

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 13:13 ,

Jaguar S-Type 3.0 V6 benzine+gaz

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 19:34 ,

Jaguar XJ6C

50 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Jan 22:53 ,

⚠️⚠️Okazion Shitet Ose Nderrohet JaguarXtype 2.5

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 19:50 ,

okazion

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 13:13 ,

okaziaon

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Korr 18:02 ,

Jaguar x type 2.5 benzin/gas

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 11:08 ,

Jaguar XJ 3200 benzin timon angles

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Dhj 12:21 ,

Jaguar me GAS dhe dogan te paguar!

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Gush 19:09 ,

Shitet Jaguar

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim